Moje EKOpostanowienie

#DlaPlanety 2020

EKOdziałania

EKOwiedza


Ratujmy Naturę.
Ratujmy siebie.

Troska o środowisko jest na stałe wpisana w strategię zrównoważonego rozwoju Grupy Żywiec - Warzymy Lepszy Świat.

Codziennie dbamy o to, by minimalizować nasz wpływ na środowisko na każdym etapie działalności. To wyjątkowy moment w roku, w którym szczególnie przyglądamy się problemom, z jakimi musi się mierzyć nasza planeta.

Już po raz kolejny dołączyliśmy do kampanii Zielona Wstążka #dlaplanety. Z tej okazji przypominamy dziś na naszych kanałach komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, jak ważna jest natura dla człowieka oraz jak sami, jako firma, angażujemy się, by zachować jej bogactwo:

  • Przygotowaliśmy specjalne mailingi do pracowników z informacjami o kampanii.
  • Przygotowaliśmy i opublikowaliśmy film o zrównoważonym rolnictwie, które wspieramy i z którego pochodzi najwyższej jakości jęczmień browarniany używany w produkcji naszego piwa.
  • Na naszym Workplace zachęcamy do podejmowania ekopostanowień i dzielenia się z innymi ekologicznymi nawykami. Dla pracowników mamy dodatkową motywację by w ekopostanowieniach wytrwać – konkurs z nagrodami.
  • W ramach Światowego Dnia Środowiska przygotowaliśmy także specjalny warsztat upcyklingowy, podczas którego nasi pracownicy nauczą się dawać drugie życie nieużywanym ubraniom.
  • Inspirujemy się wzajemnie – na naszym Workplace nasz kolega opublikował dziś film, w którym pokazał, jak dba o naturę we własnym ogródku.

Jako świadoma ekologicznie firma podejmujemy szereg działań, które minimalizują negatywny wpływ na środowisko.

7290474E 78DE 4713 BDBB C7309778ADD3

© 2024 Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Poznańska 21 lok. 29, 00-685 Warszawa; tel. +48 22 840 6664, e-mail: grid@gridw.pl

Polityka prywatności