Moje EKOpostanowienie

#DlaPlanety 2020

EKOdziałania

EKOwiedza


Ratujmy Naturę.
Ratujmy siebie.

Kwestie ochrony bioróżnorodności i klimatu są ze sobą ściśle powiązane - firma SUEZ przypomina o tym fakcie w Światowym Dniu Środowiska.

W SUEZ - firmie działającej w branży ochrony środowiska - często podkreślamy, że środowisko jest naszą pasją. W związku z tym przesłanie Zielonej Wstążki #DlaPlanety świetnie rezonuje z naszym DNA.

Podzielamy i promujemy wartości prezentowane w kampanii. Zdefiniowaliśmy szereg celów środowiskowych. Jednym z nich jest walka ze zmianami klimatu. W tym obszarze publicznie zadeklarowaliśmy redukcję emisji COo 45% do roku 2030

Zależy nam na promowaniu tych wartości wśród pracowników, partnerów biznesowych, mieszkańców i wszystkich, z którymi mamy kontakt. Razem, a także poprzez indywidualne EKOpostanowienia, współdziałamy na rzecz środowiska.

Światowy Dzień Środowiska promujemy poprzez uczestnictwo w Zielonej Wstążce #DlaPlanety oraz komunikowanie inspirujących materiałów w mediach społecznościowych. Dlatego z radością włączyliśmy się do kampanii i szczerze jej kibicujemy!

© 2024 Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Poznańska 21 lok. 29, 00-685 Warszawa; tel. +48 22 840 6664, e-mail: grid@gridw.pl

Polityka prywatności